ESTETIKA České Budějovice

MUDr. Dana a Jan Šmejkalovi

            Informace pro pacienty            Informace o lékaři            Přístroje            Fond IKAROS            Digitální dermatoskop            Diagnostika pleti
            Celulitida            Epilace            Omnilux            BTL            Exilis            Exilite            Diamantová mikrodermabraze a elektroporace
            Výplně kyselinou hyaluronovou            Kontakt               Ceník               Novinky
 
Aktuality
 

Přístroje používané v naší ordinaci


Od 1.2.2015 máme novou vysoce výkonnou rázovou vlnu se svalovou elektrostimulací. Tento přístroj má ještě lepší výsledky ve formování problematických partií než dosud používaná rázová vlna. Rozdíl je v tom, že vede jak k redukci tukové tkáně, zlepšení krevního průtoku a lymfatické drenáže, tak díky svalové elektrostimulaci podporuje nárůst svalové hmoty a tím simuluje svalovou zátěž při cvičení.

Digitální dermatoskop systém Microderm

* Indikace: vyšetření pigmentových névů pomocí digitální kameryPřístroj BTL


Pomocí tohoto přístroje léčíme celulitidu a jiné lokalizované adipozity. Dále je možné provádět trvalou depilaci (odstranění ochlupení) a rejuvenaci (omlazení) pleti. Jedná se o nejmodernější bezpečnou metodu.

V naší ambulanci používáme k ošetření celilitidy a k redukci tukových polštářů unikátní metodu akustické vlny přístrojem BTL - který máme jako jediní v republice a jsme vzorovým a školícím centrem pro střední a východní Evropu. Touto metodou dosahujeme zatím nejlepších publikovaných výsledků v redukci objemu tukové tkáně v oblasti břicha, hýždí, stehen a paží. Vzhledem k vynikajícím výsledkům spolupracujeme s cetrálním evropským pracovištěm - Asclepion Jena. Tuto léčbu je možné doplnit lokální aplikací speciálních přípravků k redukci obezity a vyhlazení kůže = vzniku hladké, sametové kůže stehen a pozadí. Tato naše metoda je nyní prezentována jako vzorová ve francouzských dermokosmetických firmách. Během krátké doby (základem je 6 aplikací 2x v týdnu) dochází k úbytku objemu stehen od 2 - 7,5 cm, paží 1 - 5 cm a objemu břicha až 12 cm. Program je stetavován individuálně dle klienta.

Exilis

Jedná se o unikátní patentovaný přístroj k nechirurgické liposukci = redukci tukových polštářů.
Přístroj pracuje na principu radiofrekvence s ultrazvukem chlazením, které vede k  rozrušení tukových buněk a uvolnění tuku do mezibuněčného prostoru s následným odvedením do lymfatického řečiště - proto je nutné dodržovat dostatečný příjem tekutin k positivnímu ovlivnění výsledků terapie. Přístroj Exilis má výborný efekt i v provádění faceliftu (omlazení) obličeje, dekoltu, podbradku, okolí úst a povislých paží.

Exilite

Jedná se o přístroj, který využívá IPL (intensivní pulzní světlo) k omlazení pokožky, vyhlazení a nastartování novotvorby kolagenu s výrazným efektem zejména u povadlé kůže (žehlička na vrásky). S tímto přístrojem se provádí bezbolestná depilace, vyhlazování jizev po akné, depigmentace těhotenských a slunečních skvrn, omlazení dekoltu, omlazení hřbetu rukou.

Omnilux

Jedná se o certifikovaný přístroj celosvětově schválený včetně FDA, který je velmi bezpečný, protože emituje světlo ve viditelné oblasti spektra. Světelný zdroj byl používán v klinických studiích po dobu více jak 10 let. Vyrobený je firmou Cobble San Francisco. 

Jedná se o světovou špičku ve fototerapii, je naprosto bezpečný a neinvazivní, nejedná se o IPL nebo laser, neobsahuje UVA ani UVB složky záření. Poskytuje vynikající výsledky kvalitně podložené klinickými údaji.

Je celosvětově zaregistrován včetně FDA pro terapii akné, vaskulárních a pigmentových lézí, vitiliga a čistého červeného světla k vytvoření zcela přirozené metody rejuvenace. Marvel 6 je doporučen pro celkový lifting, zpevnění a hydrataci.

Systém Omnilux zajišťuje, že do tkáně je vždy dodána správná dávka světelné energie: odpovídající vlnová délka se používá k aktivaci cílových buněk, nebo na světlo reagujících látek.

 

Terapeutický laser červená a infračervená sonda

Indikace:

- akné

- herpes siplex + zooster (opar)

- ekzémy

- bércové vředy

- padání vlasů

- zánětlivé kožní afekce

- bolesti kloubů, svalů a šlach

Laserová sprcha

Nejnovější bezbolestný aplikátor laserového světla, který zajišťuje kontinuální a rovnoměrný  dopad laserového paprsku na ošetřovanou plochu. Ideální využití je ke stimulaci růstu vlasů z různých indikací (porucha funkce štítné žlázy, poporodní + postrkové + poinfekční vypadávání vlasů).
Další využití je při patních ostruhách, bolestech kloubů při artrózách, jizvy po operacích a poúrazové stavy.

CleanLite (terapie baktericidním modrým světlem)

Indikace: nejmodernější léčba akné

Diagnostika pleti

Jedná se o nejmodernější počítačovou diagnostiku pleti pomocí přístroje se dvěma sondami, které určují hodnoty hydratace a mazu na různých místech pokožky.

S pomocí tohoto přístroje lze zamezit předčasnému stárnutí pleti a též je vhodný ke sledování efektivity terapie různých kožních onemocnění.

 

Kryoterapie (léčba tekutým dusíkem neinvazivním způsobem)

Indikace:

- akné

- rosacea

- vulgární veruky (bradavice)

- kožní výrůstky

- padání vlasů

UVB 311nm

Indikace:

- ekzémy

- psoriasa (lupenka)

- vitiligo (ztráta pigmentu)

V současnosti již máme nově nejmodernější typ zářiče UVB 311 od firmy Waldmann. Ošetření je plně hrazené pojišťovnou - indikace jsou stejné - viz výše.

Biolampa

Indikace:

- acne vulgaris

- opary

- atopický ezém

- jizevnaté stavy

- stavy po popáleninách

- revmatologická onemocnění (artróza, revmatoidní artritida, vertebrogenní algický syndrom)

 

Diamantová mikrodermabraze a elektroporace


Diamantová mikrodermabraze patří nejoblíbenější a nejčastěji využívané metodě ošetření pleti, vzhledem k tomu, že to je metoda časově nenáročná, bezbolestná, nezanechávající na kůži nežádoucí efekty a je finančně dostupná. Tato metoda je nyní propagována ve všech kosmetických a dermatologických časopisech - jako metoda první volby k rejuvenaci (omlazení) pleti.
Metoda se využívá:
1. jako doplňková léčba u akné (léčba jizviček, stažení pórů, odstranění černých a bílých komedomů)
2. rejuvenace - omlazení pleti, léčba u fotoagingu (stárnutí pleti po slunění), léčba strií a léčba celulitidy
3. tuto metodu je možno využít také u hyperkeratóz a aknózních projevů na zadní straně paží.
V naší ambulanci je možnost (po provedené mikrodermabrazi) následné aplikace účinné látky (kys. hyaluronová, kolagen, profesionální bělící séra a jiné) metodou elektroporace k cílovým buňkám kůže

Vibrostation


V naší ambulanci se můžete nově objednávat ke cvičení na přístroji ,,Vibrostation". Jedná se o speciální cvičení na pohyblivé vibrující plošině, která vibruje ve třech rovinách. Toto cvičení je podle posledních výzkumů nejefektivnější pro lidské tělo, což ukazuje srovnání, že 10 minut cvičení na vibrující plošině odpovídá 1 hodině intenzivního cvičení v posilovně. Cvičení je speciálně uzpůsobeno k formování a vymodelování postavy se zaměřením na problematické partie, včetně redukce celulitidy, zformování a nárůstu kostní hmoty při osteopenii či osteoporóze, urychlení metabolizmu a nárůstu svalové hmoty, což je mimořádně vhodné při delší imobilitě např. po frakturách. Toto cvičení využívají vrcholoví sportovci a známé modelky k dosažení rychlého efektu.

Vibrostation plusNejnovější generace přístroje, která je zaměřená na redukci tukové tkáně v požadované oblasti - zejména v obl. břicha, hýždí a stehen. Na tomto přístroji necvičíte, ale vše dělá za Vás. Proto jej mohou využívat i osoby se sníženou hybností.
V naší ambulanci se můžete nově objednávat i ke cvičení na přístroji ,,Vibrostation plus". Jedná se o speciální cvičení na pohyblivé vibrující plošině, která vibruje ve třech rovinách. Toto cvičení je podle posledních výzkumů nejefektivnější pro lidské tělo, což ukazuje srovnání, že 10 minut cvičení na vibrující plošině odpovídá 1 hodině intenzivního cvičení v posilovně. Cvičení je speciálně uzpůsobeno k formování a vymodelování postavy se zaměřením na problematické partie, včetně redukce celulitidy, zformování a nárůstu kostní hmoty při osteopenii či osteoporóze, urychlení metabolizmu a nárůstu svalové hmoty, což je mimořádně vhodné při delší imobilitě např. po frakturách. Toto cvičení využívají vrcholoví sportovci a známé modelky k dosažení rychlého efektu. Nejnověji je také prezentováno jako ideální cvičení ke zpevnění golfového postoje.


Cévní laserJedná se o 4.generaci cévního laseru firmy Quadrostar (Německá firma - špičková firma v oboru laserové mediciny). Ošetření je na naprosto bezpečné, většinou jednorázové a téměř bezbolestné.
Přístrojem lze provádět :
1. odstranění drobných hemangiomů (pavoučků) v kterékoliv lokalitě
2. větších hemangiomů - což zahrnuje opakované ošetření
3. rozšířených žilek (nejčastěji v obličeji a ve výstřihu)
4. drobných žilních metliček (angiektasií) na dolních končetinách

 

Body scanner

Jedná se o profesionální tělní analyzátor ke sceeningu onemocnění (diabetes mellitus, hyperlipidemie, hepatopatie, metabolický syndrom, rychlé přibývání hmotnosti) a stanovení metabolického věku. Přístroj je určen ke sledování redukce hmotnosti, dietních opatření, efektivity tréningu a stanovení viscerálního tuku s doporučením ideální hmotnosti a zjištění množstvé celkové tělesné vody. Vyšetření není možné provést u gravidních žen a klientů s kardiostimulátorem.

 

 
Ordinační doba

NOVINKA


Od 1.2.2015 máme novou vysoce výkonnou rázovou vlnu se svalovou elektrostimulací. Tento přístroj má ještě lepší výsledky ve formování problematických partií než dosud používaná rázová vlna. Rozdíl je v tom, že vede jak k redukci tukové tkáně, zlepšení krevního průtoku a lymfatické drenáže,  tak díky svalové elektrostimulaci podporuje nárůst svalové hmoty a tím simuluje svalovou zátěž při cvičení. Cena je 1 500 Kč za sezení zahrnující zadní a zevní stranu stehen a hýždě.

Body scanner: profesionální tělní analyzátor ke screeningu onemocnění (diabetes mellitus, hyperlipidemie, hepatopatie, metabolický syndrom, rychlé přibývání hmotnosti) a stanovení metabolického věku. Přístroj je určen ke sledování redukce hmotnosti, dietních opatření, efektivity tréningu a stanovení viscerálního tuku s doporučením ideální hmotnosti a zjištění množství celkové tělesné vody. Vyšetření není možné provést u gravidních žen a klientů s kardiostimulátorem. Cena vyšetření je: 500 Kč.


V současnosti máme nový rozšířený typ jídelníčku k redukci váhy při zachování svalové hmoty a redukci tukové tkáně. Jídelníček je sestaven tak, že jsou vynechány potraviny, které nemáte rádi. Cena vstupního obezitologického vyšetření včetně měření na přístroji Body scanner a sestavení 14 denního jídelníčku na míru je 2 500 Kč. Následnou kontrolu platíte jen: 500 Kč za měření přístrojem Body scanner a 500 Kč za sestavení dalšího individuálního jídelníčku na 14 dnů. Jako výborný a účinný doplněk k hubnutí a zpevnění postavy je stále v celém světě číslem jedna účinná rázová (akustická) vlna. V naší ambulanci používáme účinný, originální a bezpečný přístroj ze Švýcarska. Další přístrojem k novotvorbě kolagenu a zpevnění v oblasti obličeje a podbradku a redukci tukové vrstvy zejména v oblasti břicha je přístroj Exilis.

 

 

 

Možnost objednání na telefonním čísle 385 520 242, 387 312 624


 

pocítadlo.abz.cz


Další stránky:

Kožní Šmejkalová

Interna Šmejkal

Obezita České Budějovice

Estetika České Budějovice

Kosmetika České Budějovice