ESTETIKA České Budějovice

MUDr. Dana a Jan Šmejkalovi

            Informace pro pacienty            Informace o lékaři            Přístroje            Fond IKAROS            Digitální dermatoskop            Diagnostika pleti
            Celulitida            Epilace            Omnilux            BTL            Exilis            Exilite            Diamantová mikrodermabraze a elektroporace
            Výplně kyselinou hyaluronovou            Kontakt               Ceník               Novinky
 
Aktuality
 

Informace o lékaři

MUDr. Dana Šmejkalová

je specializovaný dermatolog, pro tento obor je také lektorem.
Absolvovala s Červeným diplomem III. Lékařskou fakultu University Karlovy v Praze v roce 1991 a poté pracovala jako lékařka na Kožním oddělení Nemocnice České Budějovice. V roce 1996 úspěšně absolvovala I. atestaci a v roce 1999 II. atestaci z Kožního lékařství a venerologie. Dále dlouhodobě pracovala v ambulanci pro Kožní choroby z povolání, úspěšně absolvovala i specializační kurz na Kožní klinice UK v Plzni. Kromě toho absolvovala zahraniční kongresy ve Francii, Švýcarsku, Holansku, Německu, Rakousku a Slovensku, publikuje v odborných časopisech. V rámci estetické medicíny absolvovala v ČR a Německu (Jena, Berlin) kurz aplikace výplní kyselinou hyaluronovou, chemického peelingu a aplikací přístrojových metod v estetické medicíně (dermabraze, intensivní pulzní světlo, radiofrekvence, rázová vlna, omnilux). Absolvovala kurz aplikace cévního laseru u cévních malformací. Od roku 2003 provozuje soukromou kožní ambulanci, která je vysoce specializovaná na diagnostiku pigmentových lézí. Jako jediné kožní pracoviště v Jihočeském kraji vyšetřuje pigmentové léze digitálním dermatoskopem. Toto vyšetření je hrazeno nasmlouvanými zdravotními pojišťovnami. Pracoviště je zařazeno do programu Ikaros (jedná se o centra vyšetřování kožních nádorů).
V ambulanci si můžete nechat diagnostikovat Vaši pleť (hydratace, tonus aj.)
Léčba akné zde probíhá nejmodernějšími metodami (dermabraze a elektroporace, léčba modrým světlem a červeným světlem, moderní celková terapie, lokální terapie, terapie laserem a IPL).
Ambulance se zaměřuje také na anti-aging terapii nejmodernějším přístrojem BTL. Od listopadu 2008 jsme zahájili léčbu celulitidy, vrásek, depilace a odstranění pigmentací BTL přístrojem.
Je možné se objednávat na vyhlazení a omlazení pleti, odstranění "unavené pleti" a zlepšení tonu pomocí dermabraze a elektroporace. Pomocí elektroporace lze vpravovat do pokožky:
- kyselinu hyaluronovou (která vyrovnává jizvy a vrásky) bez nutnosti injekční aplikace
- kolagen (na vyhlazení pleti a jako anti aging)
- profesionální bělící sérum (chloazma, sluneční skvrny, sjenocení barvy pleti)
- profesionální sérum na celulitidu a strie
V ambulanci je možné se domluvit anglicky a rusky.

               

              

MUDr. Jan Šmejkal

je specializovaný internista, revmatolog, obezitolog a lipidolog se dvěma atestacemi. Je lektorem v oboru interna a revmatologie. Promoval na I. Lékařské fakultě UK v Praze v roce 1988 a poté pracoval jako vedoucí lékař na Interním oddělení Nemocnice České Budějovice do roku 2002. Od roku 2002 pracuje jako soukromý lékař.
Kromě praxe vyučuje  a zkouší u absolutorií od roku 1992 na Vyšší odborné škole Bílá vločka obor vnitřní lékařství a farmakologie. Pravidelně přednáší a účastní se odborných konferencí v ČR. Absolvoval školení a konference jak v Evropě (Finsko, Švédsko, Dánsko, Francie, Německo, Rakousko, Řecko), tak také v Americe (USA, Brazilie).
Je členem: České revmatologické společnosti, Společnosti pro Aterosklerózu, Společnosti J. E. Purkyně.
Kromě toho se věnuje estetické medicíně. Úspěšně absolvoval specializační kurs společnosti Asclepion v Německu (Jena), se zaměřením na přístrojové metody (intenzicní pulzní světlo, radiofrekvence, rázová vlna, omnilux). Dále absolvoval kurz aplikace cévního laseru u cévních malformací a aplikace výplní  kyselinou hyaluronovou.
Plynně hovoří německy a rusky. Je možné se domluvit i anglicky.

         

     

 

 
Ordinační doba

NOVINKA


Od 1.2.2015 máme novou vysoce výkonnou rázovou vlnu se svalovou elektrostimulací. Tento přístroj má ještě lepší výsledky ve formování problematických partií než dosud používaná rázová vlna. Rozdíl je v tom, že vede jak k redukci tukové tkáně, zlepšení krevního průtoku a lymfatické drenáže,  tak díky svalové elektrostimulaci podporuje nárůst svalové hmoty a tím simuluje svalovou zátěž při cvičení. Cena je 1 500 Kč za sezení zahrnující zadní a zevní stranu stehen a hýždě.

Body scanner: profesionální tělní analyzátor ke screeningu onemocnění (diabetes mellitus, hyperlipidemie, hepatopatie, metabolický syndrom, rychlé přibývání hmotnosti) a stanovení metabolického věku. Přístroj je určen ke sledování redukce hmotnosti, dietních opatření, efektivity tréningu a stanovení viscerálního tuku s doporučením ideální hmotnosti a zjištění množství celkové tělesné vody. Vyšetření není možné provést u gravidních žen a klientů s kardiostimulátorem. Cena vyšetření je: 500 Kč.


V současnosti máme nový rozšířený typ jídelníčku k redukci váhy při zachování svalové hmoty a redukci tukové tkáně. Jídelníček je sestaven tak, že jsou vynechány potraviny, které nemáte rádi. Cena vstupního obezitologického vyšetření včetně měření na přístroji Body scanner a sestavení 14 denního jídelníčku na míru je 2 500 Kč. Následnou kontrolu platíte jen: 500 Kč za měření přístrojem Body scanner a 500 Kč za sestavení dalšího individuálního jídelníčku na 14 dnů. Jako výborný a účinný doplněk k hubnutí a zpevnění postavy je stále v celém světě číslem jedna účinná rázová (akustická) vlna. V naší ambulanci používáme účinný, originální a bezpečný přístroj ze Švýcarska. Další přístrojem k novotvorbě kolagenu a zpevnění v oblasti obličeje a podbradku a redukci tukové vrstvy zejména v oblasti břicha je přístroj Exilis.

 

 

 

Možnost objednání na telefonním čísle 385 520 242, 387 312 624


 

pocítadlo.abz.cz


Další stránky:

Kožní Šmejkalová

Interna Šmejkal

Obezita České Budějovice

Estetika České Budějovice

Kosmetika České Budějovice